Rolety na wymiar! Od ręki i na każdą kieszeń
foto1 foto2 foto2
Regulamin

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 10 dni od daty otrzymania towaru.
UWAGA zgodnie z ustawą (Dz.U. Nr 22, poz 271: Art. 10, pkt 3, pkt 4, pkt 5) nie ma możliwości zwrotu lub wymiany towarów wykonywanych na zamówienie.

2. Produkcja w cyklu trwa od 2 do 7 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia i wpłaty na konto. Długość terminu zależy od ilości i rodzaju zamówionych rolet.

3. Na nasze produkty udzielamy  1rok gwarancji. Gwarancja daje możliwość reklamacji w przypadku, gdy obejmuje ukryte wady produktu ujawnione w trakcie użytkowania. 

4.  Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem towaru. Zdjęcia tkanin mogą nieco odbiegać kolorystycznie od faktycznego odcienia ze wzornika ze wzgędu na indywidualne ustawienia użytkownika komputera.
W przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu prosimy skontaktować się z naszą firmą mailowo: lumbago79@interia.eu

5. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt mailowy: lumbago79@interia.eu
Postaramy się w najszybszym terminie odpowiedzieć na Państwa zgłoszenie.

6. Rolety których wymiar będzie przekraczać gwarantowaną wytrzymałość mechanizmu, klient otrzyma na ten temat informację pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Firma nie ponosi odpowiedzialności za źle podane wymiary przez klienta oraz nie odwołujemy zamówienia przyjętego drogą elektroniczną.

Nasza oferta
Roleta Mini

Roleta Mini

Sprawdź naszą ofertę Rolety dostępne w wersji nakładanej na górną przylgę bez zbędnego wiercenia w profil na haczyki o trzech stopniach regulacji grubości górnej przylgi okiennej. Montaż w 5 minut bez zbędnego wiercenia.

Roleta Wolnowisząca

Roleta Wolnowisząca

Sprawdź naszą ofertę Charakteryzuje się wszechstronnym montażem do sufitu, nadproża, ściany, wnęki okiennej. Zastosowana jako zasłona wszelkich wnęk czy nawet ekrany projekcyjne, a bogata kolorystyka idealnie pasuje do nowego trendu.

Roleta w Kasecie

Roleta w Kasecie

Sprawdź naszą ofertę Dzięki prowadnicom zawsze jest przy szybie. Posiada mechanizm samochamujący. Roleta w kasecie zabezpieczona jest przed zabrudzeniem materiału.

Roleta Day&Night

Roleta Day&Night

Sprawdź naszą ofertę Dwuwarstwowa tkanina o różnej przepustowości światła pozwala płynnie regulować przepustowość światła.

Moskitiery

Plisy

Sprawdź naszą ofertę Plisy to nowoczesne, eleganckie i dekoracyjne rozwiązanie dla przesłonięcia okien.To jedyny system umożliwiający zasuwanie rolety z dołu i z góry co daje dużą regulacje według własnych potrzeb./p>

Działalność Działamy na Polskim rynku od 2013 roku Sprawdź aktualną Ofertę

Montaż Montaż Oferujemy montaż wszystkich zakupionych produktów.

Allegro Nasze produkty na Allegro Sprawdź aktualną Ofertę