Rolety na wymiar! Od ręki i na każdą kieszeń
foto1 foto2 foto2
O FIRMIE

Dlaczego LUMBAGO?

Oryginalna i niespotykana nazwa firmy nie mająca nic wspólnego z produkcją rolet czyni nas bardzo łatwo rozpoznawalną firmą na rynku i portalach internetowych.
Niespotykana i nieszablonowa nazwa jest odzwieciedleniem naszych produktów najwyższej jakości w swojej klasie. Oferowane przez nas produkty postrzegane są jako przystępne cenowo i spełniające najwyższe standardy w swojej klasie. Indywidualni klienci cenią nas za bardzo dobrą obsługę internetową, posprzedażową, konsultacje oraz elastyczność w stosunku do potrzeb Klientów.

Cały swój wysiłek wkładamy w powiększanie grona zadowolonych klientów oraz staramy się zainteresować swoją ofertą najbardziej wymagających klientów.
Na coraz bardziej wymagający rynek produktów, wyróżnia nas wysoka jakość rozwiązań, od lat wypracowywany kierunek know-how oraz dbałość o klientów.

Firma Lumbago wykorzystuje w celach produkcyjnych sprawdzoną i udoskonaloną maszynę do cięcia tkanin renomowanej firmy STRIMA co zapewnia odpowiednią prostoliniijność i jakość cięcia naszych tkanin.

Zestaw firmy STRIMA zawiera: tylną listwę dociskową, przednią listwę dociskową wraz z prowadnicą odkrawacza, odkrawacz i podajnik materiału, automatyczny licznik warstw. Listwy dociskowe mają standardowo długość 260cm, co umożliwia montaż na stole o maksymalnej szerokości 230cm lub mniejszej.
Urządzenie precyzyjnie odkrawa i dociska materiał. Oszczędzasz materiał, przyspieszasz pracę.
Napięcie 230V, moc silnika 160W, prędkość cięcia 12.000 obr/min.

Akcesoria:

  • 2631+ - Ostrze tarczowe do odkrawacza DYDB, FA-200C, ST-360C
  • SOS 18x12mm - Kamień ostrzący do odkrawaczy DYDB, FA-200C, ST-360C
Nasza oferta
Roleta Mini

Roleta Mini

Sprawdź naszą ofertę Rolety dostępne w wersji nakładanej na górną przylgę bez zbędnego wiercenia w profil na haczyki o trzech stopniach regulacji grubości górnej przylgi okiennej. Montaż w 5 minut bez zbędnego wiercenia.

Roleta Wolnowisząca

Roleta Wolnowisząca

Sprawdź naszą ofertę Charakteryzuje się wszechstronnym montażem do sufitu, nadproża, ściany, wnęki okiennej. Zastosowana jako zasłona wszelkich wnęk czy nawet ekrany projekcyjne, a bogata kolorystyka idealnie pasuje do nowego trendu.

Roleta w Kasecie

Roleta w Kasecie

Sprawdź naszą ofertę Dzięki prowadnicom zawsze jest przy szybie. Posiada mechanizm samochamujący. Roleta w kasecie zabezpieczona jest przed zabrudzeniem materiału.

Roleta Day&Night

Roleta Day&Night

Sprawdź naszą ofertę Dwuwarstwowa tkanina o różnej przepustowości światła pozwala płynnie regulować przepustowość światła.

Moskitiery

Plisy

Sprawdź naszą ofertę Plisy to nowoczesne, eleganckie i dekoracyjne rozwiązanie dla przesłonięcia okien.To jedyny system umożliwiający zasuwanie rolety z dołu i z góry co daje dużą regulacje według własnych potrzeb./p>

Działalność Działamy na Polskim rynku od 2013 roku Sprawdź aktualną Ofertę

Montaż Montaż Oferujemy montaż wszystkich zakupionych produktów.

Allegro Nasze produkty na Allegro Sprawdź aktualną Ofertę