Rolety na wymiar! Od ręki i na każdą kieszeń
foto1 foto2 foto2
Łatwość w montażu

Nasze wyroby charakteryzuja się łatwością w montażu:

  • do typu MINI rolety w wersji nakładanej na haczyki na górną przylgę okienną i na trzy zakresy grubości górnej przylgi okiennej,
  • do typu w Kasecie z prowadnicami zaledwie trzeba tylko odkleić taśmę zabezpieczającą taśmę dwustronną wpasować w listwy przyszybowe i przykręcić na 4 wkręty.
  • do typu rolet Wolnowiszących wystarczą zaledwie cztery wkręty do ściany,
  • do typu rolety Day&Night wystarczy zaledwie założyć na haczyki na górną przylgę okienną lub przykręcić do ściany za pomocą wkrętów.
     
Nasza oferta
Roleta Mini

Roleta Mini

Sprawdź naszą ofertę Rolety dostępne w wersji nakładanej na górną przylgę bez zbędnego wiercenia w profil na haczyki o trzech stopniach regulacji grubości górnej przylgi okiennej. Montaż w 5 minut bez zbędnego wiercenia.

Roleta Wolnowisząca

Roleta Wolnowisząca

Sprawdź naszą ofertę Charakteryzuje się wszechstronnym montażem do sufitu, nadproża, ściany, wnęki okiennej. Zastosowana jako zasłona wszelkich wnęk czy nawet ekrany projekcyjne, a bogata kolorystyka idealnie pasuje do nowego trendu.

Roleta w Kasecie

Roleta w Kasecie

Sprawdź naszą ofertę Dzięki prowadnicom zawsze jest przy szybie. Posiada mechanizm samochamujący. Roleta w kasecie zabezpieczona jest przed zabrudzeniem materiału.

Roleta Day&Night

Roleta Day&Night

Sprawdź naszą ofertę Dwuwarstwowa tkanina o różnej przepustowości światła pozwala płynnie regulować przepustowość światła.

Moskitiery

Plisy

Sprawdź naszą ofertę Plisy to nowoczesne, eleganckie i dekoracyjne rozwiązanie dla przesłonięcia okien.To jedyny system umożliwiający zasuwanie rolety z dołu i z góry co daje dużą regulacje według własnych potrzeb./p>

Działalność Działamy na Polskim rynku od 2013 roku Sprawdź aktualną Ofertę

Montaż Montaż Oferujemy montaż wszystkich zakupionych produktów.

Allegro Nasze produkty na Allegro Sprawdź aktualną Ofertę